کپسول هوا - کپسول گاز

فروش انواع کپسول هوا - کپسول گاز در وزن های مختلف اماده ارائه به شما دوستان وهمکاران می باشد

کپسول های آلومینییومی (کپسول هوا - کپسول گاز)


کپسول های آلومینیومی برای همه گازهای صنعتی و آزمایشگاهی قابل استفاده هستند. این کپسول ها نسبت به سایر انواع کپسول ها، سبک تر بوده و توان بیش تری در مقابل گازهای خورنده دارند و به همین دلیل به طور معمول برای گازهای خلوص بالا و خورنده استفاده می شوند و کم کم جایگزین کپسول های فولادی می شوند. مجموعه تهران گاز کپسول های آلومینیومی را در حجم های مختلف با کیفیت اصلی وارد می کند و آن ها را با بهترین قیمت شرکتی ارائه می دهد. کپسول های آلومینیومی در حجم های 2 لیتری، 5 لیتری، 10لیتری، 20 لیتری، 40 لیتری و 50 لیتری موجود و قابل استفاده هستند. 
کپسول های استیل برای انواع گازهای صنعتی استفاده می شوند و معمولاً محتویات آن ها با رنگ کپسول قابل شناسایی می باشند. کپسول های استیل در رنگ های سفید، آبی، سبز، قرمز، طوسی و مشکی تولید می شوند که معمولاً هر رنگ برای استفاده یک گاز ویژه می باشد. البته به طور معمول کپسول های مشکی برای انواع گاز استفاده می شوند:
کپسول مشکی: اکسیژن
کپسول آبی: آرگون
کپسول سبز: دی اکسید کربن
کپسول قرمز: دی اکسید کربن
کپسول طوسی: ازت
کپسول سفید: اکسیژن برای مصارف بیمارستانی
کپسول های استیل (فولادی) در حجم های 2 لیتری، 5 لیتری، 10 لیتری، 20 لیتری، 40 لیتری و 50 لیتری تولید می شوند. علاوه بر این حجم ها، کپسول استیل در حجم 67 لیتری برای استفاده عمده در آتش نشانی، پتروشیمی، کارخانه ها و مجتمع های بزرگ جهت اطفاء حریق نیز تولید می شود.

برچسب ها