درباره تهران گاز

تهران گاز 

مجموعه تهران گاز در زمینه تهیه و عرضه انواع گازهای صنعتی، گازهای خلوص بالا، گازهای هیدروکربنی، گازهای یخچالی، گازهای کولر، گازهای ترکیبی و کالیبراسیون و نیز ارائه انواع کپسول های حرفه ای و با کیفیت بالا یکی از نام های شناخته شده در مجموعه ابزار و یراق تهران می باشد.

 هم چنین بهترین پالت های گاز در کارگاه تهران گاز با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه در سریع ترین زمان تهیه و تولید شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

این مجموعه با وارد کردن انواع تجهیزات جوشکاری و برش و نیز انواع مختلف رگلاتور و مانومتر، سال هاست که به صورت حرفه ای و تخصصی به عنوان نامی آشنا شناخته شده و مورد اطمینان و تأیید گستره وسیع مشتریان می باشد.

باور مدیران و کارکنان مجموعه تهران گاز این است که ارائه محصول با کیفیت به هم وطنان عزیز، مهم ترین وظیفه هر مجموعه است.

 بر این اساس وظیفه اصلی مجموعه تهران گاز تأمین درخواست مشتری در سریع ترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و پایین ترین هزینه می باشد.

این دیدگاه، تهران گاز را بر آن داشته تا به عرضه برندهای خوش نام و با کیفیت از سراسر دنیا اقدام نماید و نیز بهترین برندهای داخلی را در زمینه ارائه محصول با کیفیت و یا قیمت مناسب نیز شناسایی نموده و با عرضه آن ها به مشتریان عزیز به بهترین شکل از تولید داخلی و ملی حمایت کند.

اهداف:اهداف اصلی مجموعه تهران گاز در راستای تحقق چشم انداز و باورهای آن عبارتند از:

  • تأمین نیازهای مشتریان با بالاترین کیفیت، در کم ترین زمان و با پایین ترین قیمت
  • واردات با کیفیت ترین محصولات خارجی برای جلب رضایت طیف گسترده مشتریان
  • استفاده از محصولات داخلی برای حمایت همه جانبه از تولیدات ملی
  • تسهیل فرآیند تأمین و خرید محصول در سطح کشور

برچسب ها